Hakkımızda

You Are Here: Home / Hakkımızda

Ahmet Nuri Ünlü, 2007 yılında çalışmaya başladığı peyzaj tasarım & proje uygulama sektöründe 2013 yılına kadar bir çok firmada çalışarak deneyim kazandı. 2013 yılında bağımsız olarak çalışmaya başladı ve Temmuz 2015’te Ünlü Peyzaj firmasını kurarak profesyonel iş dünyasına ilk adımını attı.

İzmir’de Peyzaj hizmetleri veren Ünlü Peyzaj Kısa süre içinde büyük bir müşteri kitlesine ulaşarak müstakil evlerden lüks villalara, otel bahçelerinden şirket alanlarına kadar bir çok ortamda hizmetini kalite ve hızla sürdürmektedir.

Ünlü peyzaj adıyla kurulan firmamız insanın, doğanın bir parçası olduğu ve bu iki unsurun iç içe olması gerektiğini insanların yaşamak ve zaman geçirmek için en iyi yerlere layık olduğu yaşanabilir bir çevre ve mekanlar oluşturmak için doğa- insan ilişkisini ön planda tutarak mevcut yeşil alanlarımızı korumamız ve arttırmamız gerektiği ilkesinden yola çıkarak estetik anlayışımızla alanında uzman ve yaratıcı teknik ekibimizle kısa zamanda düşük maliyet ve optimum güvenlik kriterleriyle kendimizden emin bir şekilde hareket etmekteyiz.

Peyzaj tasarım ve uygulama, bahçelerin periyodik bakımları konusunda vermiş olduğumuz hizmetlerde doğru mühendislik ve mimarlık tekniklerle yapmış olduğumuz çalışmaların devamlılığını sağlamaktayız.

MİSYONUMUZ;

  • Doğa ve insanın bütünlüğünü sağlayarak, insanların kaybolan hayat enerjilerini geri getirmek.
  • Kalite ve fiyat dengesini sağlayarak, uygun ve doğru hizmeti insanlara sunabilmek

VİZYONUMUZ;

İçinde geçirdiğiniz zamandan keyif alabileceğiniz mekanlar oluşturuyoruz.